Call us toll free: 0850 532 23 70
Top notch Multipurpose WordPress Theme!

Hakkımızda


Şirketimiz Hakkında

Mtş Mimarlık Mühendislik İnşaat Emlak Ve Kuyumculuk Sanayi Ticaret Limited Şirketi 06.12.2013 tarihinde İnş.Yük.Müh. Tayfun ŞEN tarafından kuruldu. Firma betonarme,çelik,ahşap projelerine yönelik mühendislik ve danışmanlık faaliyetlerini icra etmektedir.Firma iş yeri adresi olarak Kaleiçi Mahallesi Tevfik Erdönmez Caddesi Özel İdare İş Merkezi 1. Katta Numara 105 te Çatalca ilçesi İstanbul ilindedir.

Vizyonumuz

Tanınan, dünya standartlarında,çağdaş yenilikleri takip eden ve genellikle öncülük eden,diğer mühendislik firmaları tarafından örnek alınan, mühendislik firması olmaktadır.Yurt içinde ve Yurt dışında tüm müşterilerimize eşit hizmeti veren,kendilerini güven içerisinde hissettikleri ve tüm beklentilerinin karşılandığı, en düşük maliyet ve en kısa sürede mühendislik problemlerinin çözüldüğü firma olmaktır.

Misyonumuz

Toplumun her kesiminden vatandaşımıza yüksek kalitede hizmet sunmak, iş imkanı yaratarak ülkemize ve vatandaşlarımıza yeni ekmek kaynakları oluşturmak,personelimizin sürekli gelişmesini ve güven içerisinde mutlu çalışmasını sağlamaktır.